Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
7 000 SEK
ERIK BODOM (Norge, 1829-1879): Kustlandskap, signerad och daterad E. Bodom -1876, olja på duk, 36x58 cm
Krackeleringar, lagningar på duk
872265
2021-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här