Soffbord 2 st Butlers Tray

Soffbord 2 st  Butlers Tray
Soffbord 2 st  Butlers Tray
Soffbord 2 st  Butlers Tray
Soffbord 2 st  Butlers Tray
Soffbord 2 st  Butlers Tray
Soffbord 2 st  Butlers Tray
Soffbord 2 st  Butlers Tray
Soffbord 2 st  Butlers Tray
Soffbord 2 st  Butlers Tray
Soffbord 2 st  Butlers Tray
Soffbord 2 st  Butlers Tray
Soffbord 2 st  Butlers Tray
Soffbord 2 st  Butlers Tray
Soffbord 2 st  Butlers Tray

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 2 st. s.k. Butlers Tray, 1900-talets andra hälft, mahogny med mässingsbeslag, höjd ca 48, 120x90, resp. 50, 90x64 cm

Det större brickmärkt "Nordiska kompaniet", det större med ytskador

872270

2021-02-02