Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Koloristiskt landskap, olja på duk, signerad S Björklund och daterad -31, 90,5 x 64 cm.
Framstår i gott skick.
872278
2021-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här