Ljuskrona venetiansk stil

Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA, venetiansk stil, 1900-talets mitt, för 6 ljuspunkter, glasad stomme, dekor av spröt med blommer och blad, höjd ca 71 diameter ca 53 cm

ett löv med lagning, en avbruten

872282

2021-02-02