Klubbat för:
200 EUR
Utropspris
300 EUR
KONSTANTIN DYDYSHKO (1876-1932) vy från Helsingfors, signerad samt daterad 22 IV 1924 Helsinki, olja på pannå, 21x30 cm
872288
2021-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här