Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STIG "SLAS" CLAESSON (1928-2008: Komposition, signerad och daterad atergo Stig Claesson -64, olja på duk, ca 50x65 cm
Smärre färgbortfall
872296
2021-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här