Gösta Lewin

Gösta Lewin
Gösta Lewin
Gösta Lewin
Gösta Lewin
Gösta Lewin
Gösta Lewin

Klubbat för:

3 800 SEK

1 500 SEK

GÖSTA LEWIN, Landskapsmotiv, signerad samt daterad -85, olja på duk, ca 103x148 cm

872297

2021-02-03