Roberto Matta färgetsning

Roberto Matta färgetsning
Roberto Matta färgetsning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002), Komposition "ur les transports", signerad, numrerad 72/100, daterad 1977, färgetsning, bildmått 27x37 cm

Ej examinerad ur ram, välvd

872301

2021-02-07