Hink laggad
Vollendet
2021-02-03
872302
| Höchstes Gebot | 1 500 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
HINK, laggad, 1800-tal, handtag i beskuret trä, höjd 39, diameter ca 27 cm
Åldersrelaterat slitage, mindre färgbortfall samt sprickor