Hink laggad

Hink laggad
Hink laggad
Hink laggad
Hink laggad
Hink laggad
Hink laggad
Hink laggad
Hink laggad

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HINK, laggad, 1800-tal, handtag i beskuret trä, höjd 39, diameter ca 27 cm

Åldersrelaterat slitage, mindre färgbortfall samt sprickor

872302

2021-02-03