Bert Håge Häverö oljemålning

Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BERT HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Husarö", signerad och daterad Husarö, Bert Håge Häverö -69, olja på duk, ca 41x70 cm

872305

2021-02-03