Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1920-tal, art deco, underrede i betsad björk, med svärtade detaljer, skiva med faner i Riopalisander, höjd ca 53 samt 100x63 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

872312

2021-02-08