Claes Hake

Claes Hake
Claes Hake

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CLAES HAKE (född 1945): komposition, blandteknik på papper, signerad Hake, daterad -01, bladmått ca 77x38 cm

Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram

872318

2021-02-15