Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BERT HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Motiv från Kolartorp, Skebobruk, signerad och daterad Bert Håge Häverö 1985, olja på duk, ca 65x100 cm
872322
2021-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här