Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LENNART JIRLOW (1936-2020): affisch, Gallerie René Drouet, signerad samt tillägnad "Johnny", daterad 1976 bildmått 67x46 cm
Zustandsbeschreibung
872325
2021-02-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner