Lennart Jirlow signerad affisch

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

LENNART JIRLOW (1936-2020): affisch, Gallerie René Drouet, signerad samt tillägnad "Johnny", daterad 1976 bildmått 67x46 cm

Zustandsbeschreibung

872325

2021-02-03