Hans Agne Jakobsson golvlampa
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS AGNE JAKOBSSON, modell "G 185", golvlampa, markaryd, stomme i mässing, skärm i plåt, reglerbar höjd, höjd ca 151 cm
Bruksslitage, repor, märken, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
872332
2021-02-07