Bert Håge Häverö oljemålning

Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning
Bert Håge Häverö oljemålning

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BERT HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Prästen" signerad och daterad Bert Håge Häverö 70, olja på duk ca 65x47 cm

872334

2021-02-03