Philip von Schantz färglitografi

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Blåbär i kruka, signerad v Schantz, 125/155, färglitografi, bildmått ca 39x52 cm

872338

2021-02-03