Thure Thörn skulptur

Thure Thörn skulptur
Thure Thörn skulptur
Thure Thörn skulptur
Thure Thörn skulptur
Thure Thörn skulptur
Thure Thörn skulptur
Thure Thörn skulptur
Thure Thörn skulptur
Thure Thörn skulptur
Thure Thörn skulptur

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

THURE THÖRN (1918-2005): Skulptur, mansfigur, signerad T Thörn 47, bemålad gips, höjd 71 cm

Retuscher, bruksslitage

872341

2021-02-03