PAUL HOFF

PAUL HOFF
PAUL HOFF
PAUL HOFF
PAUL HOFF
PAUL HOFF
PAUL HOFF
PAUL HOFF
PAUL HOFF
PAUL HOFF
PAUL HOFF

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

PAUL HOFF, figuriner, 3 st, i form av fåflar, stengods samt porslin, signerad undertill, läng ca 13-19 cm

Smärre slitage

872342

2021-02-08