Ulrika Hydman Vallien färglitografi
2021-02-03
872346
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULRIKA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): Figurkomposition, signerad Ulrica HV, PT 1999, färglitografi, bildyta ca 42x29 cm