Ulrika Hydman Vallien färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

ULRIKA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): Figurkomposition, signerad Ulrica HV, PT 1999, färglitografi, bildyta ca 42x29 cm

872346

2021-02-03