Slagbord

Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SLAGBORD, 1900-tal, furu, delvis bemålad, låda i sargen, höjd ca 76, 100x54 (102) cm

Bruksslitage, märken, repor, fläckar, senare bemålad

872361

2021-02-08