Svanstol

Svanstol
Svanstol
Svanstol
Svanstol
Svanstol
Svanstol
Svanstol
Svanstol

Klubbat för:

400 SEK

1 200 SEK

SVANSTOL, 1800-talets mitt, senempire, sitthöjd ca 36 cm

Bruksslitage, senare klädsel, lagning på ben

872363

2021-02-03