Gravyrer

Gravyrer
Gravyrer
Gravyrer
Gravyrer

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

GRAVYRER, 5 st, 1600/1700-tal, bl.a Wilhelm Swidde- Riksbanken, Johannes Van Den Aveelen- Sjöholm slott, rammått ca 29x42-33x41 cm

Kuntoraportti

Blekta, smärre skador

872369

Päivämäärä:

2021-02-03