Gravyrer
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
GRAVYRER, 5 st, 1600/1700-tal, bl.a Wilhelm Swidde- Riksbanken, Johannes Van Den Aveelen- Sjöholm slott, rammått ca 29x42-33x41 cm
Kuntoraportti
Blekta, smärre skador
872369
Päivämäärä:
2021-02-03