Bordslampa Fagerhults

Bordslampa Fagerhults
Bordslampa Fagerhults
Bordslampa Fagerhults
Bordslampa Fagerhults
Bordslampa Fagerhults
Bordslampa Fagerhults
Bordslampa Fagerhults
Bordslampa Fagerhults

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

800 SEK

BORDSLAMPA, Fagerhults, 1900-talets andra hälft, modellnummer 638180, metall och kromat stativ, skärm av plexiglas, höjd ca 67 cm

Bruksslitage, ej funktionstestad

872381

2021-02-08