Karin Dahlin Racerbil 3 och 9

Karin Dahlin Racerbil 3 och 9
Karin Dahlin Racerbil 3 och 9

Klubbat för:

900 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

KARIN DAHLIN (född 1975): Racerbil nr 3 och 9, signerad och numrerad Karin Dahlin, 5/250, gicleéprint, bladmått xa 36x35 cm

Zustandsbeschreibung

872386

2021-02-03