Klubbat för:
900 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
KARIN DAHLIN (född 1975): Racerbil nr 3 och 9, signerad och numrerad Karin Dahlin, 5/250, gicleéprint, bladmått xa 36x35 cm
Zustandsbeschreibung
872386
2021-02-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner