Karin Dahlin Racerbil 1 3 och 5

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARIN DAHLIN (född 1975): Racerbil nr 1,3 och 5, signerad och numrerad Karin Dahlin, 5/250, gicleéprint, bladmått xa 36x35 cm

872390

2021-02-03