Lisa Rinnevuo färglitografi

Lisa Rinnevuo färglitografi
Lisa Rinnevuo färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

LISA RINNEVUO (född 1972): Porträtt, signerad Lisa Rinnevou, 182/190, färglitografi, bladmått ca 40x37 cm

Kuntoraportti

872395

Päivämäärä:

2021-02-03