Lisa Rinnevuo färglitografi
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
LISA RINNEVUO (född 1972): Porträtt, signerad Lisa Rinnevou, 182/190, färglitografi, bladmått ca 40x37 cm
Kuntoraportti
872395
Päivämäärä:
2021-02-03