Åtvidabergs Möbelfabrik stolar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4 st., ek, 1900-talets mitt, Åtvidabergs Möbelfabrik, blå klädsel, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, klädsel med fläckar

872405

2021-02-02