Carl Larsson (efter) grafikmapp
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CARL LARSSON (1853-1919): 4 litografier efter akvareller ur Ett hem: Blomsterförnstret, Kräftfångst, Mammas och småflickornas rum. Namnsdag på härbret, numrerade 555/790, 35 x 52 cm, utgiven av Swed art i samarbete med Nationalmuseum
872406
2021-02-02