Carl Larsson (efter) grafikmapp

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CARL LARSSON (1853-1919): 4 litografier efter akvareller ur Ett hem: Blomsterförnstret, Kräftfångst, Mammas och småflickornas rum. Namnsdag på härbret, numrerade 555/790, 35 x 52 cm, utgiven av Swed art i samarbete med Nationalmuseum

872406

2021-02-02