Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
NILS KÖLARE (1930-2007): Öppning I, signerad och daterad N. Kölare -84, collage av papper, 60x47 cm
Zustandsbeschreibung
Glasskada, fläck
872408
2021-02-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner