Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Komposition med figur,
signerad K**** och daterad -93, pastell på papper, bildyta 65 x 48 cm
872410
2021-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här