Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HARALD SÖRENSEN-RINGI (1872-1912) (2): Porträtt av Jeanne de Tramcourt, signerad och daterad H. Sörensen Ringi 1895, gips, ca 30x26 cm
Nagg, slitage
872413
2021-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här