Väggreliefer gips Harald Sörensen-Ringi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HARALD SÖRENSEN-RINGI (1872-1912) (2): Porträtt av Jeanne de Tramcourt, signerad och daterad H. Sörensen Ringi 1895, gips, ca 30x26 cm

Nagg, slitage

872413

2021-02-05