Matbord med stolar

Matbord med stolar
Matbord med stolar
Matbord med stolar
Matbord med stolar
Matbord med stolar
Matbord med stolar
Matbord med stolar
Matbord med stolar
Matbord med stolar
Matbord med stolar

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATGRUPP, 3 dlr, matbord samt två stolar, 1950-tal, bord med perstorpsplatta, ben och ram i bok, 2 st utdragsskivor, sitthöjd stolar ca 44, bordets höjd ca 75, 110 (170) x 80 cm

Bruksslitage, märken, smuts

872444

2021-02-08