Curt Asker kompositioner

Curt Asker kompositioner
Curt Asker kompositioner
Curt Asker kompositioner
Curt Asker kompositioner

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CURT ASKER (född 1930): (2) Kompositioner, signerade Curt Asker, EA resp. 10/29, etsningar, bladmått 39x27 resp. 35x27 cm, oramat

872453

2021-02-03