Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, stomme i betsat trä, klädsel i ljus textil, sitthöjd ca 40, bred ca 73, rygghöjd ca 79 cm

Slitage, märken, fläckar, repor, klädsel med kraftigt slitage

872454

2021-02-14