Viktor Ivanovich Zarubin Russian oil painting
Klubbat för:
52 000 SEK
Arviointi
20 000 SEK
Kuvaus
VIKTOR IVANOVIC ZARUBIN (Ukraina 1866-1928 Ryssland): Hamnmotiv från Normandie, signerad, olja på pannå av papp, 40 x 48 cm
PROVENIENS
Inhandlad i Moskva på 1960-talet av attaché Igor Cedergren
Kuntoraportti
872456
Päivämäärä:
2021-02-28