Karl Ljungberg Gripsholm

Karl Ljungberg Gripsholm
Karl Ljungberg Gripsholm
Karl Ljungberg Gripsholm
Karl Ljungberg Gripsholm

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL lJUNGBERG (1863-1937): Gripsholms slott, olja på duk, signerad, 37 x 52 cm.

Fläckar.

872458

2021-02-14