Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARL lJUNGBERG (1863-1937): Gripsholms slott, olja på duk, signerad, 37 x 52 cm.
Fläckar.
872458
2021-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här