Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
MATS ÅKERMAN (född 1956): "Tablå", signerad Mats Åkerman -04, numrerad 151/240, färglitografi, bladmått ca 44x56 cm, oramad
872464
2021-02-03