Mats Åkerman Tablå

Mats Åkerman Tablå
Mats Åkerman Tablå

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

MATS ÅKERMAN (född 1956): "Tablå", signerad Mats Åkerman -04, numrerad 151/240, färglitografi, bladmått ca 44x56 cm, oramad

872464

2021-02-03