Lars Eje Larsson figurkompositioner

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LARS EJE LARSSON (född 1954): (2) Figurkompositioner, signerade Lars Eje Larsson, färglitografier, AP 19/20 resp. 44/195, bladmått 54x39 cm, oramade

872468

2021-02-03