Poudreuse rokokostil
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
POUDREUSE, rokokostil, omkring 1900, fanerad med inläggningar av blommor, mittparti med uppfällbar spegel, låda samt utdragbar skiva i sargen, insidan mönsterbeklädd, mässingsbeslag, höjd 72, 49,5x33 cm
Bruksslitage
872469
2021-02-03