Poudreuse rokokostil

Poudreuse rokokostil
Poudreuse rokokostil
Poudreuse rokokostil
Poudreuse rokokostil
Poudreuse rokokostil
Poudreuse rokokostil
Poudreuse rokokostil
Poudreuse rokokostil
Poudreuse rokokostil
Poudreuse rokokostil
Poudreuse rokokostil
Poudreuse rokokostil

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POUDREUSE, rokokostil, omkring 1900, fanerad med inläggningar av blommor, mittparti med uppfällbar spegel, låda samt utdragbar skiva i sargen, insidan mönsterbeklädd, mässingsbeslag, höjd 72, 49,5x33 cm

Bruksslitage

872469

2021-02-03