Ira Batalow färglitografier
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
IRA BATALOW (född 1990): (2) Flygplan och fallskärm, färglitografier, signerade Batalow EA, bladmått 44x31 cm
Kuntoraportti
872471
Päivämäärä:
2021-02-03