Caféstolar Luterma Estland

Caféstolar Luterma Estland
Caféstolar Luterma Estland
Caféstolar Luterma Estland
Caféstolar Luterma Estland
Caféstolar Luterma Estland
Caféstolar Luterma Estland
Caféstolar Luterma Estland
Caféstolar Luterma Estland
Caféstolar Luterma Estland
Caféstolar Luterma Estland
Caféstolar Luterma Estland
Caféstolar Luterma Estland
Caféstolar Luterma Estland
Caféstolar Luterma Estland

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CAFÉSTOLAR, 4 st, 1900-talets början, blandstil, Estland, Luterma, sits med präglad dekor av bladslingor, sitthöjd ca 47 cm

Skruvar saknas, slitage, märken

872480

2021-02-04