Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, porträtt föreställande Kontraktposten i Dala-Husby Johan Iverus (1719-1802), olja på duk, ca 63x51 cm

Ingår i temaauktionen Ett samlarhem, familjen von der Lancken

Krackelyr, enstak retuscher

872483

2021-02-21