Oidentifierad konstnär oljemålning
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, porträtt föreställande Kontraktposten i Dala-Husby Johan Iverus (1719-1802), olja på duk, ca 63x51 cm
Ingår i temaauktionen Ett samlarhem, familjen von der Lancken
Krackelyr, enstak retuscher
872483
2021-02-21