Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Fransk gatubild, blandteknik, signerad Bernard, omkring 1900-talets mitt.
Fnt skick, ej examinerad ur ram.
872487
2021-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här