Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
AMALIA DOLORES GARAU BONOTTO (1888-?): porträtt av ung kvinna, blandteknik, signerad, 24 x 18 cm.
Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.
872488
2021-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här