Amalia Dolores Garau Bonotto

Amalia Dolores Garau Bonotto
Amalia Dolores Garau Bonotto

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

AMALIA DOLORES GARAU BONOTTO (1888-?): porträtt av ung kvinna, blandteknik, signerad, 24 x 18 cm.

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.

872488

2021-02-06