Bergère

Bergère
Bergère
Bergère
Bergère
Bergère
Bergère
Bergère
Bergère
Bergère
Bergère

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BERGÈRE, empire, trol. Frankrike, mahogny, armstöd med skuren dekor av delfiner, lös plymå, bredd 63, sitthöjd 48 cm

Bruksslitage, smärre fanérskador, blekt tyg

872498

2021-02-03